עו"ד משה אבקסיס

משה אבקסיס נשוי +2, מתגורר בבאר יעקב, ובעל חברת עורכי דין שלה משרדים בבאר שבע ובראשון לציון. 

בעל תואר LL.B מהפקולטה למשפטים שבאוניברסיטה העברית בירושלים משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2008. בין יתר הכשרותיו הוא משמש כנוטריון כמגשר ומכהן כבורר. 

במהלך שנותיו כעורך דין נחשף לתחומי משפט שונים ומגוונים ורכש השתלמויות מקצועיות שונות לרבות, הכשרת בעלי תפקידים בהליך פשיטת רגל, טקטיקות ואסטרטגיות בחקירות עדים, דירקטורים בחברות, מקרקעין ומיסוי מקרקעין, הוצאה לפועל, ייפוי כוח מתמשך, גישור בסיסי, גישור עסקי, דיני בוררות, דיני ספורט, נדל"ן בחו"ל ועוד. 

לאחר שצבר ניסיון מקצועי ואקדמי ולקוחות נאמנים הקים משרד עורכי דין עצמאי בבאר שבע, צמח והתפתח וייסד את חברת עורכי דין ונוטריון משה אבקסיס, שמונה נכון להיום שני סניפים, בבאר שבע ובראשון לציון. משה מאמין במתן שירות משפטי יסודי ומקצועי תוך שימת דגש על נגישות וזמינות ללקוח ומענה שוטף לצרכיו וכן מתן פתרונות יצירתיים וארוכי טווח בתהליכים משפטיים שונים לרבות, הליכי גישור, בוררות ויישוב סכסוכים.  

כמי שמאמין בפריצת גבולות ובעשייה מקדמת ומצמיחה, משה משקיע רבות בלימודים חוץ מקצועיים אשר מעשירים את עולם הכלים האישיים שלו ומעצימים את מנגנון ההתפתחות האישית שסיגל לעצמו ואותם הוא מעביר גם לכלל העובדים בחברה. עובדי המערך המשפטי ועובדי המערך המנהלי כאחד, נתרמים באופן שוטף מתכנים מצמיחים ומעצימים במסגרת פנימית או השתלמויות חיצוניות. אלו מפתחים את החשיבה ומחדדים את היכולות של כלל העובדים בחברה ומסייעים במתן שירות משמעותי ומקדם ללקוחות המשרד. 

כבוגר קרן אייס"ף, הנושא החברתי קרוב מאוד גם כן לליבו של משה. בעת לימודיו באוניברסיטה כיהן כעוזר פרלמנטרי חברתי בכנסת ישראל מטעם הקרן. בתפקידו זה, היה שותף לכתיבת הצעות חוק שעניינן תיקון עוולות חברתיות שונות. כמו כן, לקח חלק בפעילויות חברתיות מגוונות נוספות של הקרן וכן של גופים חברתיים נוספים. במרוצת השנים, דאג לטפח לצד הקריירה המקצועית שלו גם את מעורבותו החברתית, ברמה האזורית והארצית. באפריל 2020, עם פרוץ משבר הקורונה, הצטרף לתנועת 'אני שולמן' וכיהן כיועץ המשפטי שלה. משה רואה בעשייה החברתית נדבך חשוב בזהותו וממשיך לטפחה בקריירה המקצועית ובעשייה האישית. 

עוד בנושא

גישור

חברתנו מעניקה שירותי גישור בתחום העסקי ובתחום המשפחה. הגישור העסקי בעיקרו בין שותפים עסקיים ו / או מול לקוחות פרטיים המצויים במחלוקת בעלת צביון עסקי,

קרא עוד »

תכנון ובנייה

חברתנו מעניקה ייעוץ משפטי בייצוג בבתי משפט ובוועדות השונות בענייני תכנון ובנייה לרבות ייצוג בהליכים פליליים על כל רבידיהם עם הצלחות כבירות בתחום.

קרא עוד »

דיני עבודה

חברתנו מעניקה ייעוץ וליווי משפטי שוטף לשורה של לקוחות וחברות. משרדינו מתמחים בעריכת חוזים והסכמי עבודה וכן התנהלות וייצוג בבתי הדין השונים. המשרד מתמחה בכל

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
Call Now Button